Jaunumi

Kristianas Lepses Kazarjanas personālizstādes “Transformācija” draugu vakars

Māksliniece, kura plašāk pazīstama ar savu vairāk kā desmit gadu ilgušo darbību interjera dizaina jomā, nu atklās savu pirmo plašākai publikai apskatāmo gleznu izstādi. Izstāde būs skatāma t/c Spice Home 1. un 2. stāvā laika posmā no 25. janvāra līdz 11. februārim.

foto: Matīss Markovskis un Gints Ivuškāns

Kristianas Lepses pirmā personālizstādes atklāšana nosrisinājās Arēna Rīga 27.12.2017

foto: Liliana Legzdiņa

A.R.Studijas atklāšana 30. 06.2017

  • A.R.Studijas atklāšana
  • A.R.Studijas atklāšana
  • A.R.Studijas atklāšana
  • A.R.Studijas atklāšana
  • A.R.Studijas atklāšana

“Aptieka 1” realizēts un atvērts. Rūjiena

Ikšķilē taps jauns bērnudārzs. (Datums: 27.04.2017)

Ikšķilē taps jauns bērnudārzs

Ikšķilē taps jauns bērnudārzs

Posted by Ikšķiles novada pašvaldība on pirmdiena, 2017. gada 27. februāris

Tirdzniecības centrs “Domina” tapšanas procesā!

jaunumi-2

Patīkamā un radošā sadarbībā ir tapis stends fibrolita ražotājam Cewood izstādei Māja. Dzīvoklis. 2016
jaunumi-1

Glāžu palikņi!

Visu glāžu palikņu veidus var apskatīt Glāžu palikņi sadaļā.
kruzisu-palikni-un-tasite

Ziemassvētku zeķes

Zeķes ir veidotas no dabīgiem materiāliem: lins + satīns + zīds. Izstrādātas trīs veidu zeķes – trīs veidu purngalu formu, kā arī apdare ir vairāku veidu: apgleznoti zīda atloki, volāni un podziņas.

Garums – 50cm

Paraugus var apskatīt sadaļā Ziemassvētku dekori.
kkconcept-photo-3

Jaunos spilvenus var apskatīt sadaļā Dekoratīvie spilveni.
kkconcept-photo-4

TV raidījums “Māju sajūta”
kkconcept-photo-2kkconcept-photo-1

Zīda gultas veļa

Zīds senajos laikos bija viena no vērtīgākajām precēm. Ķīnieši stingri glabāja zīda izgatavošanas noslēpumu, tāpēc zīda iegūšanas tehnoloģiju Eiropa iepazina tikai ap 550. gadu. Mūsdienās zīds ir viens no labvēlīgākajiem un ieteicamākajiem materiāliem gultasveļu ražošanā. Laika gaitā pierādīts, ka zīds pozitīvi un labvēlīgi ietekmē ādu, matus un ir viens no ieteicamākajiem materiāliem saskarē ar cilvēku. Šī labvēlīgā ietekme skaidrojama ar dabīgo sastāvu. Kopš seniem laikiem ir uzskats, ka ilgstoši saskaroties ar zīda izstrādājumiem, iespējams samazināt cilvēka ādas novecošanas procesu. Zīda gultasveļa ir īpaši ieteicama alerģiskiem cilvēkiem, jo tajā nemitinās putekļu ērcītes un pelējuma sēnītes.

Lina auduma gultas veļa

Lins gadsimtiem saglabājies un kalpojis kā labas modes simbols. Gultas veļa no lina auduma nodrošina komfortu un, kā mūsu senči uzskatījuši – ārstnieciskās īpašības. Lina gultas veļa ir labs ”termoregulators” – karstā vasaras naktī veļa būs svaiga un vēsa, bet vēsā ziemas naktī siltumu noturīga. Šī iemesla dēļ dermatologi iesaka gulēt gultasveļā no lina auduma, jo tā lieliski iesūc mitrumu, bet nelīp pie ķermeņa. Gultas veļai no lina auduma piemīt daudz pozitīvas īpašības, kā arī tā ir viena no izturīgākajām.

Satīna auduma gultas veļa

Satīna audums tiek uzskatīts par „zelta vidusceļu” starp zīda audumu un kokvilnu. Satīna auduma estētiskās īpašības dažkārt pielīdzināmas zīdam, bet izmaksas nedaudz augstākas par kokvilnu. Satīna audums tiek izgatavots no vismaz divreiz sašķeterēta kokvilnas diega – jo vairāk sašķeterēts diegs, jo audumam piemīt izteiktāks spīdums. Smalkā dzija tiek ražota no augstas kvalitātes garšķiedras kokvilnas. Satīna auduma gultas veļa ir patīkama ādai un pēc taustes līdzinās zīdam. Satīnam piemīt kokvilnas auduma īpašības. Satīna gultasveļa labi elpo, nesviedrē un neeliktirzējas, labi uzsūc mitrumu, kā arī gultasveļai piemīt laba termoregulācija.